O naszej firmie

Nasze wieloletnie doświadczenie, selektywny dobór produktów do oferty, oraz szczególny nacisk na jakość montażu z dbałością o szczegóły uczyniło naszą firmę jednym z liderów tej branży.

Architon Okna to przede wszystkim wykwalifikowani ludzie posiadający wiedzę techniczną budowlaną, wiedzę o produkcie, oraz własne ekipy montażowe posiadające kwalifikacje i biegłość w różnych technikach montażu.

Specjalizujemy się w skomplikowanych realizacjach architektonicznych. Duże kilkuset kilogramowe przeszklenia to nasza codzienność.

Naszym głównym rynkiem usług jest Bielsko-Biała, ale nasze realizacje to również cała Polska.

Montaż okien Bielsko Biała / Śląsk

Zadzwoń do nas:
666 338 489

Reklamacje: 693 810 920

 

Napisz wiadomość:

okna@op.pl                  lub salon@architonokna.pl  

                                        

ul. Krakowska 103,
43-300 Bielsko-Biała

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Meble Moskała" z siedzibą w Barwałd Średni 42, 34-124 Klecza Górna. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
(C) 2020 ArchitonOkna - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron