Blog - Jak prawidłowo zamontować drzwi przesuwne HST.

Jak prawidłowo zamontować drzwi przesuwne HST

Powyżej film w którym znajdą Państwo kilka istotnych szczegółów dotyczących montażu drzwi przesuwnych HST.

 

Okno a właściwie drzwi przesuwne HST nie posiadają regulacji, w związku z tym montaż takiej konstrukcji jest szczególnie istotny.

Montażowe odchyłki poziomu progu przyczyniają się do dysfunkcji HST, odchyłki poziomu mogą wystąpić również w trakcie użytkowania, jeśli podparcie drzwi nie jest stabilne, np. zbyt miękkie.

Podwalina na której posadowione są drzwi HST powinna być:

- Odpowiednio twarda, dla możliwości stabilnego zakotwienia, oraz by znosić obciążenia zmienne w trakcie przesuwania.

- Wodoodporna, gdyż znajduje się poniżej poziomu tarasu, a jej absorbcja wody mogłaby unosić drzwi w okresie zimowym.

- Ciepła, ze względu na fakt iż wykonanie tarasu dosuniętego pod sam próg uniemożliwia skuteczne docieplenie tego miejsca.

Stosowane przez Architon Okna podkłady ( podwaliny ) są wykonane z purenitu który spełnia wyżej wymienione cechy. A setki zamontowanych dobrze funkcjonujących okien  oraz drzwi przesuwnych w Bielsku-Białej jak i całej Polsce dowądzą ich niezawodności.

Architon Okna Bielsko Biała. Wyróżnia Nas właściwy montaż yes

 

Zadzwoń do nas:
Biuro 666 338 489

 

 

Napisz wiadomość:

okna@op.pl                  lub salon@architonokna.pl

 

 

 Serwis i reklamacje 

693 810 920 

 

architonserwis@gmail.com

ul. Krakowska 103,
43-300 Bielsko-Biała

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Architon Okna Tomasz Orpik" z siedzibą w ul. Krakowska 103, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
(C) 2020-2022 ArchitonOkna - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron bielsko